Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Stowarzyszenie tolkienowskie 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 25-09-2011 23:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

mONA napisał(a) (zobacz wpis):
MemeLku - pomysł fajny, tylko, że w ustawie jest mowa o "nazwie stowarzyszenia odróżniającej od innych stowarzyszeń, organizacji i instytucji", więc wydaje mi się, że nazwa zaproponowana przez Ciebie może być mało wyróżniającą.. Ale mogę się mylić Uśmiech

A jest inne takie Stowarzyszenie. Pytam bo nie wiem, a nie dlatego, ze upieram się przy nazwie. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Cytat:
Zair - Twój pomysł bardzo mi się podoba Uśmiech

Pomysł Zair też mi się podoba.

Cytat:
Stowarzyszenie musi powstać - wiem, że będę miała w związku z tym dużo więcej roboty (jakbym się w tej chwili nudziła Jestem rozwalony ). Jakoś nie mogłam się pogodzić z tym, jak TF w tej chwili funkcjonuje, z problemami finasowymi, z tym, że upada. Dlatego z Kaśką postanowiłyśmy reaktywować Tolk Folk. Czy nam się uda? Mam nadzieję... Przy Waszym wsparciu i pomocy Uśmiech Love

Trzymać kciuki bedziemy. Uśmiech
Może jeszcze jakieś propozycje nazw będą. Uśmiech
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora