Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"My, hobbici, taki już mamy zwyczaj, że w chwilach wzruszenia uciekamy się do błahych słów i mniej mówimy, niż czujemy. Boimy się powiedzieć za dużo. Dlatego brak nam właściwych słów, gdy nie wypada żartować." Merry do Aragorna (W Domach Uzdrowień), Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Stowarzyszenie tolkienowskie 
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

WpisWysłany: 25-09-2011 20:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

MemeLku - pomysł fajny, tylko, że w ustawie jest mowa o "nazwie stowarzyszenia odróżniającej od innych stowarzyszeń, organizacji i instytucji", więc wydaje mi się, że nazwa zaproponowana przez Ciebie może być mało wyróżniającą.. Ale mogę się mylić Uśmiech

Zair - Twój pomysł bardzo mi się podoba Uśmiech

Stowarzyszenie musi powstać - wiem, że będę miała w związku z tym dużo więcej roboty (jakbym się w tej chwili nudziła Jestem rozwalony ). Jakoś nie mogłam się pogodzić z tym, jak TF w tej chwili funkcjonuje, z problemami finasowymi, z tym, że upada. Dlatego z Kaśką postanowiłyśmy reaktywować Tolk Folk. Czy nam się uda? Mam nadzieję... Przy Waszym wsparciu i pomocy Uśmiech Love

Moje Śródziemie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora